Anjelská hierarchia

2. června 2009 v 18:48 | kaayra ♥ |  anjeli
Andělé první sféry - serafíni, cherubíni, trůnové

První andělská sféra se zabývá vesmírem a manifestací božství. Pracuje na nejvyšší astrální rovině. Podle názoru některých lidí jsou to andělé čisté kontemplace. Snad by to tedy mohlo znamenat, že manifestují energii čistými myšlenkami. Tito andělé vlastní nejhlubší znalosti o božství, o jeho vnitřní práci a projevech. Andělé první sféry jsou serafíni, cherubíni a trůnové.

Andělé druhé sféry - panstva, mocnosti, ctnosti

Andělé druhé sféry se zabývají řízením určitých planet, jakož i andělů s úkoly na nižší úrovni. Tito andělé se vznášejí v silném proudu moci. Vykonávají také příkazy, které dostávají od andělů první sféry. Andělé druhé sféry se zabývají kosmem a jeho propojeností. Někteří znalci přes anděly tvrdí, že andělé druhé sféry jsou tak zaneprázdněni "kosmickými" záležitostmi, že na lidi nemají čas.

Andělé třetí sféry - knížectva, archandělé, andělé

Andělé třetí sféry bývají složitým způsobem zapleteni do lidských záležitostí a jsou považováni za anděly země. Neustále se proplétají našimi životy a bedlivě naslouchají lidským záležitostem. Do třetí sféry spadají knížectva, archandělé a všichni ti, kterým říkáme prostě andělé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama